Stovykla

COTRADERS MOKLYKLA 

Renkant paaugliams (neįgaliems) atostogų vietą bei norint, kad jos būtų ne tik įsimintinos, bet ir naudingos, tėveliai tūrėtų atkreipti dėmesį į keletą kriterijų, kurie ypač svarbūs, įgyvendinant nuostabias vasaros poilsio idėjas. Nuolat zirziančiam paaugliui, kad vasarą nėra ką veikti, tėveliai, planuodami atostogas, turi ypač atsakingai paskirstyti ne tik finansinius išteklius, bet ir laiką: kada, kur ir kaip paauglys leis atostogas. Taigi stovyklą galima pasirinkti pagal paauglio pomėgius, interesus, amžiaus grupę. Tokiu būdu greičiau pripras prie aplinkos, ras naujų draugų, su kuriais palaikys ryšį net ir po stovyklos. Stovykla išmokys paauglį nepriklausomybės, atsakingumo, darbo komandoje.

Mes siūlisime „Cotraders“ dieninę stovyklą. Dieninės stovyklos pasižymi turininga pramoga paaugliams, jos vyksta dieną, o vakare grįžta namo. Taigi paaugliai smagiai leidžia laiką su savo bendraamžiais, o tėvai gali būti ramūs, kadangi paaugliai visada jų pašonėje. Šios stovyklos ypač tinka užimtų tėvų paaugliams, kurie nori praleisti laiko su savo paaugliais, tačiau negali jų prižiūrėti dieną.

Turbūt neverta įrodinėti, kad be finansio išprusimo šiandien - nė iš vietos. Jis kasdien vis labiau reikalingas praktiškai visiems šiuolaikiškiems asmenims. Siekiant tobulėti, norint susirasti reikalingą informaciją ar net susipažinti su dienos naujienomis, planuoti asmeninius finansus ir investicijas, naudojimasis kompiuteriu neišvengiamas. Ir poreikis mokėti, žinoti, suprasti juo naudotis didėja kiekvieną dieną.

Naudodamasis kompiuteriu paauglys tampa aktyviu informacijos ieškotoju, o tai formuoja atvirumo jausmą - paauglys yra atviras įvairiems naujiems dalykams, kitų žmonių patirčiai ir naujai informacijai, neužsisklendžia savo aplinkoje. Be to, vykdant prekybos simuliaturiuje užduotis pramokstama angliškai, kas ypatingai svarbu kitakalbiams paaugliams, susipažįstama su specifiniu kompiuterijos, finansų žodynu. Taip paaugliai ne tik sukaupia naudingą patyrimą ateičiai, bet ir nuolatinį užsiėmimą ir jiems žymiai mažiau lieka laiko gatvės traukai, kuri šiuolaikinius tėvelius pastaruoju metu taip pat labai jaudina.

 

© UAB "Grigal Invest" | CoTraders Club Lietuva 2009 - 2016